Recent Posts

Україна відзначає 110−річчя від Дня народження Олега Костянтиновича Антонова

February 6, 2016

 

 

 лютого 2016 року виповнюється 110 років від дня народження надзвичайної людини, генерального конструктора авіаційної техніки, академіка Академії наук України,

професора Олега Костянтиновича Антонова. Цей день особливий для кожного, хто хоча б раз зустрічався з О.К.Антоновим, або долучався до його великої спадщини. "Видатний авіаційний конструктор", "неординарний керівник", "яскрава особистість", "людина з великої літери", "художник", "письменник", "спортсмен" – далеко не повний перелік окремих сторін його особистості.

Своє життя він присвятив втіленню дитячої мрії – прагненню літати. О.К.Антонов створив 52 типа планерів і 22 типа літаків, у тому числі  й найвантажопідйомніші в світі, віддав багато сил розробці десятків інших літальних апаратів, заснував оригінальну школу конструювання транспортних, регіональних пасажирських літаків та літаків спеціального призначення, виховав гідних продовжувачів своєї справи, заснував підприємство, яке сьогодні носить його ім’я. Традиції, закладені Олегом Костянтиновичем, його далекоглядність дозволили ДП „АНТОНОВ” подолати складні часи та залишитись флагманом авіаційної галузі сучасної України.

“Антонівці” проводять низку заходів, присвячених ювілею засновника підприємства. Зокрема, в музеї ДП „АНТОНОВ” пройшли зустрічі з ветеранами, які працювали з Олегом Костянтиновичем, організовано експозиції та фотовиставки, що відображають різні грані його життя.

В розширеному засіданні Науково−технічної ради ДП „АНТОНОВ” з доповідями виступили представники Національної академії наук України, підприємств−партнерів, вищих навчальних закладів нашої країни.

Члени льотних екіпажів, ветерани – випробувачі славнозвісних „АНів” виступили з ініціативою звести в Києві пам’ятник О.К.Антонову. Адже життя цієї людини є джерелом захоплених спогадів, наснаги та невпинного руху вперед, гідним прикладом для сучасної молоді та майбутніх поколінь!

 Про життя та творчість видатної особистості Олега Костянтиновича Антонова розповідає фільм «Ім’я на фюзеляжі».

 

 

Please reload

Please reload

Archive
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
2012-2018 "Союз Транспортных Компаний"
Предвидеть Всё!  Быть Готовым ко Всему!
02140 Украина, г.Киев, просп. Бажана, 34
Телефоны:  
+38044 299 90 69

+38067 239 47 44

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon